O nás

Restaurace | KOZLOVKA | Hradec Králové

Chcete strávit krásný večer s rodinou či přáteli a vychutnat si naše rozmanité tradiční české speciality, nebo pořádný domácí burger či sandwich? Tak neváhejte a navštivte právě naši restauraci. Přijďte posedět do naší restaurace KOZLOVKA, restaurace Vás okamžitě nadchne svým bohatým jídelníčkem a příjemnou atmosférou. Dopřejte si odpočinek nejen při krásném počasí na naší zahrádce.

Restaurace s bohatým obědovým menu

V naší kuchyni vaříme pouze z čerstvých surovin a tak si můžete vychutnat rozmanitou tradiční českou kuchyni v té nejvyšší kvalitě. Vychutnejte s alkoholický nápoj a k tomu si vyberte z rozmanité nabídky grilovaných pokrmů a burgerů. Díky naší příjemné atmosféře a výbornému jídlu se nebudete zdráhat u nás strávit třeba i celý den. Těšíme se na Vaši návštěvu. I blogeři si přijdou na své: u nás je wifi zdarma a Vy tak můžete své zážitky nafotit a rovnou sdílet na Instagramu.

Přichystáme Vám i soukromou akci

Bezbariérový přístup do naší restaurace je pro nás samozřejmostí. Během naší otevírací doby jsme Vám rádi k dispozici. Těšíme se na Vaši návštěvu! Platit u nás můžete jak hotově tak, bezkontaktní platbou, stravenkami Ticket Restaurant®, kartou VISA a kartou Mastercard. Jídlo, které si u nás objednáte, Vám rádi zabalíme i s sebou. Neváhejte využít našich cateringových služeb. Nabízíme Vám široký výběr moderní gastronomie a jedinečný zážitek. Obraťte se právě na nás! K pronájmu nabízíme úžasné prostory na pořádání akcí. Kontaktujte nás a řekněte svá přání nahlas – my je proměníme ve skutečnost. Navštívit nás můžete každý den.